Zdravé stravování na míru
sportovci, krabičková dieta atd.

Program Food & Health:

V dnešní době je zdravá a kaloricky vyvážená strava nezbytnou součástí jídelníčku každého moderně smýšlejícího člověka. Lidé již mnohem více přemýšlejí nad tím, co jí a nespokojí se proto s nabídkou klasických restauračních zařízení, fast foodů či doma narychlo ohřátých polotovarů. Často ale nemají čas ani chuť neustále počítat kalorie, nakupovat ty „správné“ potraviny a sestavovat si sami pro sebe zdravý, nutričně vyvážený a zároveň pestrý jídelníček. A právě proto jsme tu my. S pomocí specialistů na výživu umíme připravit program na míru pro všechny klienty, v závislosti na jejich preferenci. Nabízíme různé typy programů od zdravého hubnutí (tj. hubnutí tuku, nikoliv svalové hmoty) přes cílené nabírání svalové hmoty, program sacharidových vln či udržovací program tzn. zachování stávající linie, nezapomínáme ani na vegetariány či klienty s bezlepkovou dietou.

Krabičková strava obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů a tuků, které jsou rozloženy do pěti denních porcí. Důraz je kladen na pestrost, kvalitu, a proto nám jídelníček připravují nutriční a výživoví specialisté, aby výsledný efekt byl zaručený. Záleží nám však v neposlední řadě na tom, aby si na své přišly i oči a chuťové pohárky všech našich klientů.

V této oblasti čerpáme z dlouholetých zkušeností jakožto subdodavatel předních českých společností zabývajících se zdravou stravou. Jsme partner dodávající služby na klíč od objednávky až na stůl klienta pro společnosti – VITAL BOX,., Fit and Healthy s.r.o. , mojekrabicky.cz a další.

Kromě krabičkové stravy se zabýváme i dalšími možnostmi jak „nakrmit“ sportovce, ať už jde o jednotlivce nebo celé sportovní kluby. Jsme schopni zajistit kompletní stravovací režim při různých sportovních událostech – soutěže, mistrovství, poháry, benefice, charitativní akce, slavnostní ceremoniály, vyhlášení anket apod.

Reference:

Get Better Sport Academy s.r.o. – celodenní výživový program hráčů akademie, která každoročně připravuje v 10-ti měsíčním programu dvě desítky basketbalistů juniorské kategorie z celé Evropy na univerzitní sportovní stipendia do USA.

Národní olympijské centrumVeslařský areál Račice – SP a MEJ 2015 /16 – zajištění kompletní celodenní stravy pro profesionální sportovce včetně výdeje.

VITALBOX – jsme generálním dodavatelem stravy pro tuto společnost, která se zaměřuje na speciální výživový program pro rekreační sportovce a fitness nadšence. Denní 5-ti chodová menu ve formě krabičkových setů pro náročné strávníky doručujeme na vybraná odběrná místa nebo přímo klientům na adresu. Mezi naše strávníky v těchto programech patří známí umělci, moderátoři, fotbalisté a futsalisté AC Sparta Praha a další – denně vyrobíme a rozvezeme cca 800 až 1000 pokrmů.

Mojekrabicky.cz, Fit and Healthy s.r.o. – výroba pokrmů pro klienty dle jejich speciálních jídelníčků šitých na míru každému jednotlivému zákazníkovi.